KONST / Litografier / Litografi 13581314
nr 1358 1314
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Motivet: 43x30 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:24:59
1/11 21:44:53
500 kr
2/11 18:26:53